1xBet Baste Live

1xBet Baste Live - Streaming dhe Livescore

1xBet live Parisi është një shërbim mjaft të vlefshme në faqen e kështu që ne mund të themi se gjithë dashamirët e sportit Paris është menduar për të regjistruar këtu.

Shko tek 1XBET

Nuk ka asgjë më interesante se për të bast mbi rezultatin e një ngjarjeje dhe ofron në faqen e sportistëve rusë Parisit ne më shumë se sa kushte të shkëlqyera për të siguruar një zgjedhje krejt më ngjarje dhe tregjet që janë gjetur zakonisht në bookmakers më të mëdha ndërkombëtare. Gjithashtu – mundësitë e Parisit jetojnë në këtë platformë lojë janë edhe më shumë në krahasim me pjesën tjetër të bookmakers ganezë.

Bonus mirëseardhje
Kopjoni!

Për shembull, në kohën e shkruar këtë shqyrtim, ne shohim një përzgjedhje të mbi 450 Lojëra për Paris, në faqet e internetit të basteve 1xBet me na ofron popullariteti në mbarë botën rreth 50-100. Në disa nga momentet kyçe në sport numri i tejkalon edhe 1000 e cila është një rekord për botën e sektorit paris. Ndeshjet e kampionateve, të tilla si ndarja e pestë në Republikën Çeke, kampionat futbolli për lojtarët nën 15 vjet në Rusi dhe dhjetëra turne hokej mbi akull nuk janë të pazakonta për këtë Paris platformë në të gjitha . Ajo që është edhe më interesante është se edhe një lojë e zakonshme amator i divizionit të pestë në Republikën Çeke Kjo faqe ofron të tjera të lojërave të fatit na më shumë se 180 Opsionet e ndryshme të Parisit.

Kod promovues: 1x_107498
shpërblim: 200%

A nuk mendoni se kjo libralidhës mund të përballojë për të përfshirë kaq shumë ngjarje dhe tregje në platformë, sepse ajo e vë ata në një marzh fitimi të mbetet indiferent nëse shanset janë vendosur si duhet. Në vend të kësaj, Shanset Kategori Jetojnë paris këtu janë pothuajse aq i lartë sa ato të kategorisë së para ndeshjes Paris. po, me të vërtetë, ne themi pothuajse, por kemi parasysh se në bookmakers sot prirja është për të vendosur një rrezik më të ulët në kategorinë paris jetojnë në krahasim me shanset e bastit të pregame. Me fjale te tjera, loja është pothuajse këtu krejt një gjë normale.

Get bonus >>

Gjë tjetër që vlen për të thënë në lidhje me kategorinë jetojnë Paris, në këtë lojë bordit është se ju do të gjeni edhe këtu në Paris në sportet digjitale si PES, Call of Duty, FIFA, Starcraft dhe shumë të tjerë. Në këto lloje të basteve, ju do të jetë në gjendje për të ndjekur në ekran se çfarë po ndodh realisht në çdo rast kështu që ju keni mundësi për të bërë një parashikim të saktë për rezultatin përfundimtar. Avantazhi në lojë PES, për shembull, krahasuar me bookmakers tradicionale sportive virtuale në pjesën tjetër të sotme është se këtu cilësia është më e lartë, ndërsa dallimi kryesor është kohëzgjatja e ngjarjeve. Një ndeshje e bëra në lojë digital PES 1xBet zgjat gati 10 minuta.

Ne nuk mund të lë pa përmendur faktin se numri 3-shifror i ngjarjeve sportive çdo ditë në faqen e ka edhe një shërbim të jetojnë streaming në dispozicion të publikut. Avantazhi kryesor i këtij shërbimi në krahasim me konkurrentët është edhe në atje, ju nuk keni nevojë për të depozituar për të ndjekur lojën. Duke e bërë regjistrimin 1xBet ju do të merrni të drejtën për të parë të gjitha ngjarjet rrjedhin jetojnë të lirë, pa as një depozitë ose bast.

Kod promovues: 1x_107498
shpërblim: 200%

Kjo faqe ofertë paris Na statistika të ndryshme për qindra e lojrave një ditë dhe më shumë punters teknikat standarde statistikat sportive të merrni informacion mbi kushtet e motit, duke përfshirë edhe temperatura, lagështia dhe shpejtësia e erës dhe madje edhe qëndrimi në fushë.

Në përfundim, ne mund të themi pse 1xBet është vendi ynë i preferuar për Paris jetojnë. Arsyet kryesore që ne të pretendojnë në mënyrë:

 • Mijëra ngjarjeve për Paris jetojmë çdo ditë
 • Një përzierje fantastike në mes të ngjarjeve profesionale në nivel të lartë dhe amator dhe kandidatët sfiduese
 • Qindra takimeve me statistikat dhe streaming të lirë të jetojnë të përditshme
 • Paris mirë në sport dixhitale në tregun e përgjithshëm

Line 1xBet Ghana paris

Get bonus >>


Populli i Ganës mund të bast mbi sportet. Seksioni jetojnë e libralidhës internet 1xBet Gana ka një studim mesatare. Një numër i vogël i ngjarjeve bien në linjë, sportive kryesisht popullore dhe e-sportive. Libralidhës ka para sponsorizuese tre duzinë sportive.

Zakonisht specie bien në linjë:

 • Gare me kuaj;
 • race qen;
 • bilardo;
 • regbi dhe futboll dhe baseball, të cilat janë shumë të popullarizuara në 1xBet Gana.
 • Përveç sporteve Autobet, përdoruesit zyrtare faqe mund Paris veçantë në ngjarjet politike dhe kulturore.

Kjo listë nuk është shumë i thellë; shumë tregje janë një gjë e rrallë për këtë libralidhës. Ngjarjet janë të shoqëruara me informata grafike dhe llogaritje statistikore nga lojtarët apo ekipet. Ndërfaqja jetojnë Rezultati është shumë i përshtatshëm, platforma është e qëndrueshme.

Update kuotat dhe të vënë OFERTAT kryhet pa vonesë. Jetojnë 1xBet Ghana, Prano funksion është dhënë për mbylljen e Paris financiar në fillim. Lista është e ngjashme me GH linjë para ndeshjes në numrin e tregjeve, dhe koeficientët janë disi më e ulët se sa në para-lojë. The downside është mungesa e videos jetojnë transmeton prenotim.

Bonus Program 1xBet libralidhës

Online libralidhës jep games mirëpritur bonus për të gjithë përdoruesit e rinj. Pas regjistrimit një llogari lojë dhe ekuilibër të plotësoj, më mirë të përmbushur nevojat për t'u kualifikuar në vendin e paris angleze shumën prej € 10 ose më shumë. Pas pranimit sfidën e kombëtares, libralidhës 1xBet Ghana mbështet dy për 10 € më i lirë paris një freebet për të njëjtën € 10 – për Paris celular në internet.

Shko tek 1XBET

Promovimet e para bast nxehtë e nevojshme për të marrë një bonus duhet të bëhet në një ngjarje me një koeficient të 1.50. Don pagesë vendosur një bast duhet të përdoret brenda 7 ditët e kontabilitetit akrual.


Kushdo që regjistron në një libralidhës mund të merrni një bonus.

Për ta bërë këtë, thjesht të krijuar një llogari dhe ju do të paraqitet me 130 euro. Si për të luajtur? Një tjetër ofertë bonus shqetësimet e shprehura libralidhës për sport. Nëse në të shprehur pesë ose më shumë ngjarje për lojërat në ligat e një ngjarje, pastaj humbet Paris kompanisë për humbjen me një com freebet vlerë angleze në € 20.

1xBet libralidhës krijuar kanalin e tyre kabllor, e cila zgjati dy vjet. Kompania aktualisht shpërndan drejtpërdrejt me kumarxhinj të tij. Regjistrimi është bërë në studio Leeds, dhe në kombinim me transmetim është një shërbim unik krijuar Bookmakers për lojtarët potencial.

Paris 1xBet mbi sportet popullore

Paris në faqen zyrtare mund të bëhet si para sponsorizimi (linja Paris) dhe në kohë reale (ndeshje jetojnë paris). Pra basteve sportive versionin PREMATCH angleze e online Paris 1xBet përfaqësohet kryesisht nga sportet popullore.

Get bonus >>

Sigurisht, ka propozime alternative (politikë, shfaqje televizive), por ata janë të përfaqësuar nga vija shumë të vogla – nuk ka pothuajse asgjë për të zgjedhur. Linjat më të gjera janë paraqitur në ngjarjet sportive; megjithatë, ne mund të shohim se ata nuk janë të përfaqësuara plotësisht. kështu, në futboll, për shembull, Të gjitha ndarjet janë të përfaqësuara.

Seksioni jetojnë e internet libralidhës 1xBet Paris sportive ka një studim mesatare. Një numër i vogël i ngjarjeve bien në linjë, sportive kryesisht popullore dhe e-sportive. Ngjarjet janë të shoqëruara me informata grafike dhe llogaritjet statistikore për lojtarët apo ekipet. Ndërfaqja jetojnë Rezultati është shumë i përshtatshëm, platforma është e qëndrueshme.

Update kuotat dhe të vënë OFERTAT kryhet pa vonesë. jetojnë, cash në detyrë është planifikuar për mbylljen e hershme të Parisit lehtë. Lista është e ngjashme me linjë para ndeshjes në numrin e tregjeve, dhe koeficientët janë disi më e ulët se sa në para-lojë. The downside është mungesa e transmetimeve Live video.

sistemet e pagesave kompani 1xBet Paris

Pesë monedha të ndryshme të përshtatshme për hapjen e një llogari lojë në British Columbia: euro, Dollar amerikan, Paundi britanik, Danish dhe Krona suedeze.

Shko tek 1XBET

Ju mund të rivendosur ekuilibrin në mënyrat e mëposhtme:

 • kartat plastike Visa, MasterCard, Diners Club
 • Neteller portofolin elektronike, WebMoney, Moneybookers
 • Depozita investim minimal Shoqëria 1xBet paris është 10 € ose ekuivalente në ndonjë valutë tjetër. Një transaksion ndodh pa komision e lojtarit.

Ju mund të tërhiqni paratë që ju të fituara në:

 • Visa dhe Neteller.
 • WebMoney.
 • portofolet Skrill.
 • Koha e transaksionit është 1 në 6 ditë.

Një analizë e plotë online-bookmakers.com ekspertët zbuluan se libralidhës është mjaft i besueshëm në të gjitha aspektet kryesore të vlerësimit. BC në internet mund të rekomandohet për fillestar. Para-lojë online libralidhës përfshin një shumë të sportit me një pikturë relativisht të mirë.

Seksioni jetojnë gjithashtu ka një studim të mirë, edhe pse mungesa e programeve të gjalla reduktuar rezultat të përgjithshëm. Ka disa komente elementet vizuale, fonts, dhe cilësinë e gjuhës lokalizimit, por këto boshllëqe nuk do të luajë një rol vendimtar. The interface është i përshtatshëm për të dy adresën kryesore të faqes dhe në aplikime.

Luaj: sportive paris

Get bonus >>

Ka raste kur bastavënës nuk mund të pranojë Paris tuaj dhe të fitojë apo të ndryshuar madhësinë apo madhësinë e saj fitimet e pa shpjeguar arsyet.

Për të shmangur një keqkuptim të tillë, ju duhet patjetër të njoh veten me rregullat themelore për pranimin e Parisit dhe pagesën e fitimeve.

Si të Bet? Site gjithashtu ofron shpërblime të ndryshme. kështu, për të sapoardhurit në këtë faqe interneti, libralidhës ka përgatitur një surprizë e këndshme – € 130 në llogarinë, në qoftë se ju keni një kod kupon.

Depozitave dhe fondeve të tërheqjes

Për një depozitë / Tërheqja e fondeve, ju mund të përdorni shërbimet popullore elektronike të pagesave. Plus, ju mund të rimbushni llogarinë tuaj me një kartë krediti, Llogaria celular apo një kuletë.

Shko tek 1XBET

depozitë / Tërheqja e fondeve janë bërë nga sistemi dhe janë të kreditit llogarinë veshur në 1 minutë. Madhësia e bastit maksimal është vendosur nga libralidhës, por në thelb ai është mbi mesataren. Ju mund të gjeni madhësinë maksimale duke lëvizur kursorin mbi rezultatin ju jeni të interesuar.

Versionet mobile të faqes

Për përdoruesit e Gadgets celular, libralidhës 1xBet Faqja zyrtare ofron një version mini web e faqes dhe kërkesat për pajisje të bazuara në iOS dhe Android.

Aplikacionet janë të kufizuara në funksionalitetin në krahasim për të rritur faqen tuaj te internetit: ka versione të veçanta për shkëmbimin e Parisit sportive Parisit dhe të dallueshme për kazinove online dhe poker. Në anën pozitive, mungesa e parulla në gjysmën e ekranit mund të vërehet.

Official Site Office

Tregu Objekti i faqes zyrtare 1xBet BC është Evropa. në dispozicion – tetë gjuhë evropiane. Si për të vendosur një bast? gjatë regjistrimit, një formë standarde është e mbushur. Është e nevojshme për të treguar mbiemrin, Emri, Zona e banimit, zgjidhni monedhën e lojës, dhe të tregojë numrin e telefonit dhe email.

Të gjitha të dhënat është verifikuar. Pastaj ata duhet të dokumentohen, për të cilat është e nevojshme për të dërguar një hetim ID në British Columbia. veç, ju duhet të kalojnë nëpër verifikimit me Skype.

1xBet: bast live

Get bonus >>

Në vitet e fundit, vëllimi i industrisë e-sportive është rritur dukshëm. Gjithnjë e më shumë njerëz shikuar transmetim sportive basketboll jetojnë dhe të shpenzojnë më shumë kohë duke parë ekipet e tyre të preferuar dhe lojtarët.

Numri i streaming tifozët shërbimeve zhvillon dhe shpërndan futbollit LIVE STREAMING e garave sportive e-shpejt të kalojë popullaritetin e basketbollit dhe live futboll dhe basketboll. Ju do të gjeni tenis jetojnë të ngjarjeve më të rëndësishme dhe betejat dëshmuar të mëdha në industrinë e eSports.

Në Paris jetojnë, ju duhet të dini se jo vetëm shumë sportive, paris dhe bookmakers, por reagimi dhe aftësinë për të marrë vendime në çast. Nëse ju bëni një bast normale, ju keni kohë për të menduar dhe të peshojnë të gjithë këtë kohë nuk është kur është fjala për kohë reale Paris.

strategji “Objektivi i detyruar” rrjedha 1xBet


Qëllimi i detyruar është një strategji 1xBet jetojnë për të luajtur lojra futbolli. Është shumë e thjeshtë për të kuptuar për ndeshjen e sotme ju vetëm duhet të ndjekin parimet themelore të strategjisë. Le të shikoni se si të përgatiten për lojëra sot, sipas kësaj strategjie.

Parimet e Strategjisë së detyruar Objektivi

Zgjidhni palë të përshtatshme të ekipeve për këtë ndeshje.
Kjo duhet të jetë ndeshjet e futbollit e kampionëve më të mëdha të UEFA-s dhe shkurtime, ku kuotat për të huajt të preferuara në 1.70 në 4.50. Favoritet duhet të ketë lojëra në shtëpi.

Ne kemi nevojë për lojëra me rivalët motivuar.

Ndeshjet gota 1xBet jetojnë, kupat evropiane dhe fazat e fundit të Ligës së Kampionëve janë të përshtatshme, i cili është duke luftuar e preferuar e krye të vendeve tryezë.
Favoriti pritet të humbasin në ndeshjen me një diferencë prej një qëllim.
1: 0, 2: 1, etj.
Sipas statistikave të shtëna dhe të shtëna në objektiv, e preferuar duhet të jetë më e lartë se kundërshtari i tij.
Gjithashtu shikoni në përqindjen e pronësisë, përqindja e kalon sakta, numri i qoshet, etj.
Koeficienti për objektivi i preferuar duhet të kalojë 2.00.
faktor i tillë a mund të duket si në fillim të pjesës së dytë, dhe 15 minuta para përfundimit të lojës, në varësi të nivelit të ekipeve, efikasiteti i kampionatit dhe gameplay 1xBet jetojnë.
Nëse të gjitha kushtet janë plotësuar, ju mund të bëni një ndeshje bast jetojnë sot në objektivi i preferuar.

Pse tifozët për të parë ndeshjet jetojnë dhe 1xBet basketboll jetojnë?

1xBet jetojnë basketbolli është shumë e ngopur, ka oferta edhe mjaft ekzotike këtu, si cili hedh do të përfundojë / të hapur të katërtën (dy / tre-pikë / penal), numri i gabimeve për një atlet në veçanti, koha e përkushtuar në gjykatë, etj. E gjithë kjo i bën ata të jetojnë në Paris basketboll jashtëzakonisht e rrezikshme! prandaj, për ata që kanë vendosur për të kontrolluar këtë lloj basti, për të zvogëluar rreziqet fillestare, Ne ju rekomandojmë që të njoh nga afër veten me teorema basketbollit jetojnë.

Get bonus >>

Radio u bë një mënyrë për të marrë jo vetëm të rinj, por edhe të rriturit. Ka shumë arsye pse njerëzit të shikoni në transmetimet e basketbollit. Për shembull, në qoftë se ju të luajnë dhe duan për të përmirësuar aftësitë tuaja, lojëra të gjalla të ju ndihmojë të mësoni më shumë rreth strategjive dhe taktikave 1xBet basketboll jetojnë.

Nëse keni ndërmend të filloni bast në lojëra të gjalla, atëherë ju duhet patjetër të studiojnë lojën e ekipeve më të mira dhe lojtarët. Në këtë rast, shikojnë leagues gjalla të ju ndihmojë të vlerësoni shanset për të fituar një lojtar dhe pastaj të bëni vendim të drejtë dhe të bëjë një bast fitues. paris LIVE STREAMING, shanset ndryshojnë mjaft shpesh si rezultate 1xBet. shpesh, ka raste të tilla, pas serisë së parë të madhësisë së koeficientit ishte e barabartë me 1.4, dhe pas humbjes së dytë tashmë të rritur të 1.9.

Shqyrtoni 1xBet rreth futbollit, ose më mirë një lojë futbolli, e cila është ende në vazhdim dhe, në këtë pikë, rezultati është 2 – 2. Shanset për të fituar ekipet janë të ndryshme, Edhe pse rivalët janë të barabartë. Shanset për të fituar një ekip rezultatet 1xBet është 1.4 dhe të dytë 2.3. këtu, shanset janë praktikisht të barabartë.

Çfarë është futbolli jetojnë 1xBet

Baza për në Paris në një ndeshje futbolli të jetojnë 1xBet është marrë gjithmonë me shans për të fituar një nga ekipet dhe një barazim. Paris Këto janë të kursit të parë dhe në një farë mënyre janë një vlerësim ekip i libralidhës.

Më të ulët koeficientin, sa më i lartë fitorja team.Setting të mësojnë se si për të bast mbi futbollin, ju duhet të paguani vëmendje të veçantë për një koncept të tillë të përgjithshëm. Ky lloj i bast përcakton numrin e golave ​​të shënuar dhe është ofruar në “mbi / nën” format. Football është e përshtatshme edhe për një sfidë të tillë, sepse në lojra, Disa gola janë shënuar zakonisht. lojtarët me përvojë shpesh përdorin këtë lloj të parashikimit për shkak të dimensioneve dhe rezultatet relativisht të larta 1xBet.

Arrin mund të vendoset edhe në rezultatin e përgjithshëm të ndeshjes, dhe një tjetër ekip. Së bashku me arrin, vlen të përmendet bastin “të dy do të shënojë.” Rasti i fitimit është mjaft e qartë: të dy ekipet duhet të shënuar të paktën një gol kundër kundërshtarit. si pasojë, ka një gamë të gjerë të Parisit në ndeshjet e futbollit, e cila hap mundësi të mëdha për të fituar para të mëdha.

1xBet badminton

Shko tek 1XBET

Badminton është një nga sportet më të vështira për bettors dhe ka disa arsye për këtë. i parë, ajo është mjaft dinamike dhe të paparashikueshme. Ndeshja u rrit veçanërisht e shpejtë në mënyrë të drejtpërdrejtë. i dytë, është e vështirë për të parashikuar rezultatin e lojës për shkak të sasi të vogël të informacionit rreth atletëve dhe kampionate. Por, pavarësisht nga kjo, 1xBet badminton mbetet një sport interesant dhe strategjitë e punës të Parisit do të ju ndihmojë me sukses të bast mbi të.

1xBet karakteristika badminton:

 • Lojërat janë mbajtur në të dy të vetme dhe të dyfishtë. Gjithashtu, nganjëherë konkurrenca mes çifteve të tipit të përzier të ndodhë – kur ekipet janë të përbërë nga lojtarët e gjinive të ndryshme.
 • më shpesh, turnet mbahen në zonat e mbyllura, të tilla si mot me erë mund të rrënojat lojë.
 • Lojtaret përdorur për të kthyer timonin në një drejtim diagonal. Shërbyer në të djathtë apo të majtë varet edhe e çuditshme pikave.
 • Loja përbëhet nga dy grupe, dhe një lojë vazhdon deri lojtar merr 21 pikë.
 • Nëse një kundërshtar e ka goditur rrjetën me një timon, ra në anën e tij të fushës ose prej saj muajor, lojtari i dytë merr pikë.
 • Nëse të dy lojtarët kanë shënuar 20 vë çdo, konkurrenca zgjat deri rezultatet dikush 2 pikë në një rresht.

1Rregullat xBet jetojnë

Gabimi më i madh është mungesa e vetëdijes për një lojë të veçantë, dhe më keq – në lojë ju jeni duke shkuar në 1xBet lumë. Për ta bërë këtë, Lojtarët nuk duhet të përdorin materiale burim, por disa. Ndonjëherë vëreni shanset mjaft të çuditshme.

Por ju nuk e dini, ne do të them pse ata janë. Dhe të gjithë mund të jetë mjaft e thjeshtë: një lojtar është hequr nga një ekip, dhe ti, duke mos ditur në lidhje me të, mund të bëjë shumë gjëra të trashë kur bën bast tuaj 1xBet lumë.

prandaj, një përfundim që pason do t'ju ndihmojë të mbani kapitalin tuaj sigurt dhe të shëndoshë: kur luajnë në Paris jetojnë, ju duhet të monitorojnë me kujdes ndeshjen e ardhshme dhe të bëjë parashikime tuaj në bazë të lojës situatës në një pikë. Ne mund të ofrojmë një sistem të thjeshtë të Parisit. Ky sistem është i bazuar në vlerësimin saktë shanset e kundërshtarët nëse të paktën një gol tjetër do të jetë i shënuar në një duel. Dhe për këtë, ju duhet të keni një durim të fortë.

bast “Krahasimi i rezultatin në disa pjesë të lojës”

Get bonus >>


Sipas statistikave rrjedhës 1xBet, më shumë gola në përleshjet po aq të ngjarë janë hartuar në gjysmën e dytë të lojës, e cila është më afër deri në fund të ndeshjes.

Sigurisht, mund të ketë shumë skenarët e lojës, por një gjë është e qartë: ekipe do të konkurrojnë për fitore në minutat e fundit të ndeshjes, ose barazoj pak. Në këtë periudhë, Lojtarët mund të bëjnë Parisin e tyre jetojnë për shkak të ndryshimeve. Me fjale te tjera, ata janë bast se ekipet e shënuar gjatë 0.5 qëllimet (0.5 qëllimet – Nuk është asgjë si çdo golave).

Dhe të mos jetë në një situatë për të humbur në këtë opsion, ju duhet të ndiqni disa rregulla:

Shkalla e juaj nuk duhet të jetë më shumë se 5% nga të gjithë bankën tuaj, kjo eshte, në qoftë se madhësia e bankës suaj është 100,000 euro, shkalla e drejtpërdrejtë nuk duhet të jetë më shumë se 5000 euro për çdo ngjarje. Nëse ju provoni për të rritur madhësinë e bastit, kjo do të çojë në humbjen e. Më shumë se një herë provuar! Jetojnë paris kërkon një konservatorizmin caktuar.
Paris duhet të bëhet në minutën e 65 të lojës (por jo më vonë) se një tjetër gol është shënuar në ndeshje dhe në minutën e 30 të ndeshjes për një total prej më shumë se 1.5.

Shanset për në Paris të gjallë duhet të jetë më i madh se 1.65, dhe edhe më të mirë në qoftë se ata ishin më të mëdha dhe 2.0. , Lojtaret duhet pra të jetë i durueshëm dhe të monitoruar lëvizjen e koeficientit. Por ka edhe ato herë që ju duhet për të bërë një bast me një koeficient të 1.65, dhe ndonjëherë edhe me një koeficient të 1.55. Në qoftë se një situatë e tillë është e ardhur dhe ka nevojë për norma urgjente, kështu që nuk mendoj: ju duhet të bëni këtë menjëherë.
Ju duhet të jetë i durueshëm dhe të vlerësojë situatën e lojës. Pas te gjithave, lufton nuk janë të rralla, si objektivat, në përgjithësi, nuk jane “erë”.

Shko tek 1XBET

Llogaritë ju duhet të bast mbi totalin e 0.5 (kjo eshte, Një qëllim tjetër në një duel): 0-1, 1-0, 1-2, 2-1, kjo eshte, një duel ku ekipi kishte një qëllim, dhe e dyta do të shërohen. Edhe më interesante janë ndeshjet e Kupës së vendit, ku loja e parë përfundoi me një rezultat që kënaq as palë për të luajtur.

Një bast i pranueshëm me një rezultat prej 0-0, që “sheshohet” kundërshtari i preferuar, dhe me të gjitha mjetet të përpiqemi për të shënuar vetëm topin. Statistikat thonë se ajo është në këto beteja që preferuarat shënuar topin ose topa në 80 minuta e bilbilit përfundimtar.

Por ne nuk e rekomandojmë duke përdorur këtë taktikë në llogaritjen: 0 – 0 0 – 2, 2-0, 3-0 dhe kështu me radhë, kjo eshte, kur intrigës në luftën nuk është shumë e lartë, dhe ekipet kanë një motivim për të ndryshuar diçka mungon. Ju nuk duhet të bast në total prej më shumë se 3.5.

Më pak Paris jetojnë rezultate

Get bonus >>

raportet e ulëta. Është shumë e vështirë që të jetë një lojtar i suksesshëm kur kufiri i libralidhës është 7-15%.
linja e ulët. Cdo vit, mundësitë e rritjes janë bookmakers, por deri tani linjën e tyre Live edhe më poshtë vijës para sponsorizimi. Vetëm disa bookmakers mund të krenohem me një linjë të mirë dhe pikturë jetojnë.

kufijtë e ulëta. Është e pamundur për të dhënë më shumë se $ 10-20 në disa tregje. për fillestar, këto shifra janë mjaft të pranueshme, por në qoftë se ju në mënyrë profesionale që kanë të bëjnë me paris, atëherë këto nuk janë shumat absolutisht e nevojshme.

Mungesa e kohës. Lojtar ka shumë pak kohë për të marrë vendimin e duhur. Nëse ju mendoni bastin, ju lehtë mund të humbasë mundësitë fitimprurëse.
Eksitim e lojtarëve. Në lojë të jetojnë, adrenalina niveli i lojtar vetëm rrotullon. Lojtari vazhdon të kontrolluar dhe shpesh marrin vendime të nxituara. Kjo është veçanërisht e dukshme pas disa Paris humbur, kur lojtari është i gatshëm të rrezikojë të gjithë bast bankare.

No Çdo widget përzgjedhur për sidebar

Krijo llogariIdentifikohu në llogarinë tuaj